Anibio  prekės ženklą į Lietuvą atvežėme 2010 metais, susipažinę INTERZOO parodoje ir supratę, kad sutampa mūsų požiūriai į gamtą, gyvūnų gerovę, jų priežiūrą ir ekologiją...

Jau vienuolikti metai esame oficialūs ANIBIO atstovai Lietuvoje.

 

ANIBIO 1995 m. Įkūrė  Michaelas Spechtas. Įmonės tikslas yra natūralių, netoksiškų ir išskirtinai aukštos kokybės maisto papildų ir priežiūros produktų, skirtų šunims, katėms ir žirgams, gamyba.

Gyvūnų savininkai teikia didelę reikšmę savo augintinių gyvybingumui ir savijautai, todėl daugiau nei bet kada skiriamas dėmesys tinkamai mitybai, natūraliems produktams, priežiūros priemonėms ir apsaugai nuo kenkėjų.

Kurdami produktus, ANIBIO komanda remiasi  ilgamete  patirtimi ir glaudžiai bendradarbiauja su veterinarijos gydytojais, gyvūnų sveikatos specialistais ir mitybos ekspertais. Tokiu būdu galima sukurti veiksmingus receptus ir juos įgyvendinti su geriausiais ingredientais.

 

Ekologinis sertifikatas:

Įmonė nuo 2012 m. LACON instituto sertifikuota ekologiška įmonė,  numeriu DE-ÖKO-003.

Bet ką tai reiškia?

Kur tik įmanoma, naudojami ekologiški ingredientai ir žaliavos iš sertifikuotų ekologiškų ūkių. Tačiau deklaruoti kaip ekologišką produktą galima tik tuo atveju, jei mažiausiai 95 proc. žaliavų, naudojamų produkte, gaunama kontroliuojant ekologišką auginimą. Kad visi ingredientai būtų skaidrūs  klientams, pateikiama išsami informacija apie visų produktų sudėtį.

Štai kodėl  apsaugai nuo kenkėjų siūlomi produktai yra be nuodų ir insekticidų, o papildai ir priežiūros priemonės be konservantų ar kitų kenksmingų priedų.

 

Kiekvieną dieną ANIBIO komanda dirba  tobulindama ir individualiai pritaikydama savo produktus daugybei naujų iššūkių, kuriuos  kelia šiuolaikinis kasdienis gyvenimas ir aplinka. Naujausi  klientų atradimai ir pageidavimai yra varomoji jėga  kuriant ir tobulinant gaminius.

 

Tokiu būdu kruopščiai ir su meile sukurti produktai garantuoja kokybę, aukštus standartus ir pripažinimą pasaulyje.