Daugiafunkcinis kremas/kaukė BIO-PLUS

Visų tipų kailio formavimui ir maitinimui.

 

Savybės: restruktūrizuoja, gerina kailio kokybę, suteikia apimties ir žvilgesio.

 

Poveikis: Profesionalus daugiafunkcinis kremas visų tipų kailiui. Ypatingai išryškina kailio grožį. Puikiai tinka kailio pamaitinimui ir restruktūrizavimui; stiprina kailį. Grąžina kailiui gyvybingumą ir žvilgesį. Produkto poveikis ypač gerai pastebimas, kai produktas naudojamas ant itin nualinto kailio, pažeisto cheminių medžiagų ar neigiamo aplinkos poveikio. Sustiprintas Re Complcx formule, aprūpinančia plauką visais reikalingais elementais, suteikiančiais kailiui maitinimo ir apimties.

Praturtintas azulenu, kuris kondicionuoja ir suteikia plaukų struktūrai žvilgesio. Sudėtyje yra sacharinų, kurie fiksuoja plauką ir drėkina odą bei šukavimo metu leidžia lengvai suformuoti plaukus.

 

Indikacijos: greito poveikio kondicionierius. Po kiekvieno naudojimo kailis atrodo šilkinis, žvilgantis ir gerai pamaitintas. Kontroliuoja ir pagerina kalio džiūvimą, leidžia lengvai iššukuoti. Apsaugo plauką nuo neigiamo klimatinių ir aplinkos poveikių. Suteikia plaukui reikiamą kritimą ir elastingumą. Nepakartojamas kaip drėkinanti plaukų kaukė po maudymo.

 

Patarimai naudojimui:

Tai profesionali plaukų kaukė, idealiai tinkanti įvairiam naudojimui.

Siekiant maksimalaus poveikio, ji turi būti sumaišyta tarp delnų, įmasažuota į kailį, bei palikta taip ilgai, kaip jums reikia.

Praskiesta turi būti naudojama ant švariai išplauto ir rankšluosčiu nusausinto kailio. Skiedžiama 1-2 šaukštai produkto 1 litre šilto vandens. Skiedinį purkšti ar kempine užtepti ant kailio ir palikti kelioms minutėms. Gerai išskalauti.

Toks pats skiedinys gali būti naudojamas džiovinimo metu, siekiant užtikrinti intensyvų plauko kondicionavimą bei itin lengvą šukavimą.

 

Tinka visoms veislėms.

 

Produktas koncentruotas.

 

Pakuotė 1 litras.

Įsigyti prekę