Plaukų balzamas BIOCHROM

Balinantis ir blizginantis kondicionierius baltam kailiui, šunims ir katėms

 

Aprašymas:

 

Balinantis ir blizgesio suteikiantis kondicionierius pagamintas specialiai baltam kailiui, kad jūsų augintinis atrodytų sniego baltumo. Reikalui esant galima naudoti ir spalvoto kailio spalvos paryškinimui. Jo maitinantis poveikis suteikia kailiui blizgesio dėka augalinių (daržovinių) komponentų, vitaminizuotų aliejų, mineralinių druskų ir oligo-elementų. Jie būtent  sustiprina ryškumo efektą plaukui ir nedirgina odos.

Dėka sudėtyje esančių aukštos kokybės komponentų ir simondsijų jojobos, migdolų ir linų sėmenų aliejų, jis garantuoja išskirtinį rezultatą nesuardydamas kailio riebalinės plėvelės bei suteikdamas jam minkštumo ir blizgesio. Reguliariai naudojamas išlaiko kailį sniego baltumo ir apsaugo nuo spalvų blukimo. Labai pageltusioms kailio vietoms tvarkyti rekomenduojama naudoti neskiestą produktą.

 

Naudojimas:

 

Praskieskite kondicionierių su 5 dalimis šilto vandens arba naudokite neskiestą pageltusioms vietoms. Po plovimo šampūnu, tolygiai užneškite produktą ant šlapio kailio, masažuokite iki švelnios emulsijos susidarymo ir iššukuokite. Palikite ant kailio 10 min ir kruopščiai išskalaukite.

Produktas koncentruotas.

Pakuotė 1 litras.

Įsigyti prekę