Plaukų kaukė BIOJEN

Odos regeneravimui, apsaugai nuo plaukų vėlimosi ir sąvėlų susidarymo.

 

Savybės: suteikia žvilgesio, apsaugo nuo kalio vėlimosi.

 

Poveikis: Multifukcinis kondicionierius; stiprina ir drėkina. Greitai restruktūrizuoja visų veislių šunų kailį ir garantuoja teigiamą rezultatą trapių, nusilpusių ir pažeistų plaukų atstatymui. Tai greito poveikio kondicionierius; suteikia natūralaus žvilgesio visų spalvų kailiui ir gyvybingumo plaukui. Idealiai tinka susivėlusių plaukų mazgelių iššukavimui; tinkamai pamaitina net ir ilgą plauką, ar „vilnonės“ tekstūros kailį  ir suteikia jam gyvybingumo. Sumažina cheminių medžiagų ar neigiamą aplinkos poveikį. Po kiekvieno naudojimo kailis tampa itin švelnus, spindintis ir lengvai šukuojamas.

Sustiprintas Re Complex formule, kuris atkuria pažeistą kailį ir suteikia plaukui visus reikalingus mikro-elementus. Praturtintas keramidais, kurie pagerina plauko standumą ir atsparumą. Sudėtyje yra chlorofilo, kakavos sviesto ir gervuogių ekstrakto, kurie restruktūrizuoja kailį ir detoksikuoja odą.

 

Indikacijos:

Palaiko plauko gyvybingumą ir elastingumą net ir labai sunkiai formuojam kailiui. Apsaugo nuo plauko galiukų skilinėjimo. Apsaugo kailį nuo vėlimosi ir leidžia jį lengvai iššukuoti. Kondicionuoja kailį ir nuima elektrinimąsi. Jei kailis yra nualintas, šeriasi, turi susivėlusių kuokštų, ar yra nusilpęs dėl netinkamos priežiūros, praskieskite 2-3 šaukštus produkto viename litre vandens. Kai kailio būklė yra gera, įprastai priežiūrai praskieskite 1-2 šaukštus produkto 1 litre vandens. Priklausomai nuo kailio būklės galima naudoti skirtingos koncentracijos skiedinį.

 

Patarimai naudojimui:

Naudokite ant švariai išplauto, drėgno kailio. Skieskite produktą su šiltu vandeniu, išmaišykite iki švelnios emulsijos. Paskirstykite kondicionierių ant viso kailio, ir švelniai įmasažuokite. Palikite kelioms minutėms. Kruopščiai išskalaukite. Galima skiedinį užpurkšti ant kailio naudojant spec. purkštuvą.

 

Tinka visoms veislėms.

 

Pakuotė: 150 ml; 1 litras.

Įsigyti prekę