Aliejus BIOVIT -OIL

Natūralių aliejų kompleksas, skirtas plaukų regeneravimui ir gydymui.

 

Tai aliejų kompleksas, skirtas pažeistų plaukų gydymui ir  parodinių gyvūnų kailio priežiūrai. Akimirksniu grąžina plaukams blizgesį, elastingumą ir stiprumą. Profesionali priemonė, turinti stiprų regeneracinį poveikį. Efektas jaučiamas akimirksniu. Kailio būklės pagerėjimas  pastebimas jau po pirmo naudojimo.

Biovit Oil paruošia odą ir kailį, kad geriau absorbuotų veikliąsias medžiagas, esančias kituose mūsų serijos produktuose, kuriuos ketinate naudoti.

Sustiprintas Re Complex, kuris aprūpina plauką visomis reikalingomis medžiagomis, kurios yra nepakeičiamos norint išlaikyti plauką sveiką ir žvilgantį.

 

Sudėtyje yra abrikosų kauliukų aliejaus, kuris suteikia plaukui žvilgesį, drėkina ir maitina bet kurios tekstūros kailį.

 

Produktas yra koncentruotas! Galima maišyti su šampūnu arba vandeniu.

 

Patarimai naudojimui:

Produktas gali būti naudojamas neskiestas arba atskiestas šiltu vandeniu.

 

Neskiestą naudoti papiljočių sukimui ilgo, puošnaus kailio šunims. Taip pat maksimaliam efektui pasiekti, esant šėrimosi periodui. Neskiestas taip pat gali būti įtrintas į odą, padeda plaukų augimui ir plauko tekstūrai pagerinti, kai kailis per daug šiurkštus ir plaukas lengvai lūžta.

Praskiestą su šampūnais (vienas šaukštas į 100 ml neskiesto šampūno) galima naudoti siekiant intensyvaus kailio kondicionavimo, apsaugai nuo sąvėlų.

 

Praskiestas vandeniu proporcijomis 1 -1, gali būti purškiamas ant kailio kasdien, tai maitins ir stabilizuos kailio tekstūrą.

 

Tinka visoms veislėms.

Pakuotė: 500ml.

Įsigyti prekę