Šampūnas DERM-OIL

Aliejaus pagrindu pagamintas šampūnas odos ir kailio problemoms gydyti.

Švelniai pašalina nešvarumus nuo plaukų ir odos, tuo pačiu gydo ir atkuria normalią riebalų gamybą. Derm Oil aliejaus formulė buvo sukurta po daugiamečių tyrimų laboratorijose ir garantuoja labai greitus rezultatus net ir po pirmo plovimo. Specialioje jo formulėje yra augalinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kurios normalizuoja odos apsaugą, puikiai išvalydamos nešvarumus.

  • Sudėtyje esantis Re Exentyal puoselėdamas odą, kritinėse situacijose padeda atstatyti odos pažeidimus.
  • Praturtintas ricinos aliejumi įvairiapusiam odos būklės palaikymui;
  • Sudėtyje yra jūros dumblių ekstraktų, kurie atpalaiduoja ir apsaugo odos struktūrą, sojos aliejaus, maitinančio ir suteikiančio kailiui žvilgesį.

 

Indikacijos:

Rekomenduojamas jautriai muilui, sausai ir dehidratuotai, riebiai ir seborėjinei, turinčiai nemalonų kvapą, pleiskanotai, paraudusiai ar niežtinčiai, egzemos pažeistai odai.

 

Tinka visų veislių šunų dažnam maudymui. Tinka odos riebalavimosi prevencijai; padeda palaikyti teisingą hidro-lipidų balansą odoje. Nuramina sudirgintą, niežtinčią odą, sustiprina ir apsaugo keratininę struktūrą. Sukuria natūralią aplinką ir palankias sąlygas apsisaugoti nuo parazitų. Naudojamas reguliariai nesuardo ir nepašalina natūralių kailio riebalų.

 

Šampūnas yra koncentruotas. Skiedžiamas santykiu 1:9.

Iš 1 litro koncentrato gaunama 10 litrų profesionalaus šampūno.

 

Pakuotė: 1litras; 5litrai.

Įsigyti prekę