Garbanoto kailio priežiūra

Veislės

Pudeliai, Bišonai, Bolonės

 

Šių  veislių atstovams labai svarbu turėti sveiką ir gražų kailį. Todėl būtina nuolat ir kompetentingai jį prižiūrėti.

 

Paruošimas parodai:

Šampūnų pasirinkimas labai priklauso nuo kailio kokybės. Jei šuns kailis yra kokybiškas, parodai galite naudoti šampūną Vital-Prof arba gilesniam išplovimui Proff-Inn / Exigent šampūną. Kailis, kuriam trūksta standumo, turėtų būti plaunamas Keral-Prof šampūnu. Kaukes taip pat rinkitės atsižvelgdami į kailio būklę. Jei reikia pridėti apimties, naudokite Bio-Plus kaukę. Jei jūsų augintinio kailis yra kokybiškas ir nereikalauja papildomos apimties, idealus variantas yra BioJen kaukė.

 

Klasikinė šuns maudymo schema

50 ml pasirinkto šampūno atskieskite su 450ml labai šilto vandens didesnės talpos inde, kad galėtumėte lengvai suplakti šampūną.

Tada panardinkite maudymui skirtą kempinę į indą, įsitikinkite, kad ji sugeria pakankamai šampūno, ir ištepkite su kempinėle visą šuns kūną. Kempinės dėka šampūno suvartosite mažiau, o rezultatas bus daug efektyvesnis. Tada nuskalaukite vandeniu.

Į likusį šampūną (maždaug 250 ml) įpilkite vieną šaukštą pasirinktos kaukės ir gerai suplakite. Galite įpilti šiek tiek labai šilto vandens. Pakartokite procedūrą. Antrojo plovimo metu leiskite gyvūnui keletą minučių pastovėti su šia kauke, kad gautumėte geriausią efektą. Tada kruopščiai nuplaukite ir pradėkite džiovinti. Kaukę galima uždėti ir atskirai, po abiejų maudymų su šampūnais. Pasirinkite, kaip jums labiau patinka.

Be to, jei norite dar papildomo tūrio, naudokite kondicionierių Invol. Švelniai užpurkškite ant kailio, iššukuokite ir tada džiovinkite.

 

Kadangi daugelis savininkų po parodų maudo šunis, kad pašalintų kosmetikos perteklių, tai darydami vadovaukitės mūsų kasdieniais priežiūros patarimais.

 

Balto kailio priežiūra

Vital-Prof šampūnas, Riflex-Prof šampūnas, Bio-Plus arba BioJen kaukė. Maudymo schema tokia pati, tik kaip antras šampūnas naudojamas Riflex-Prof. Kaukes taip pat rinkitės atsižvelgdami į kailio būklę. Jei reikia pridėti apimties, naudokite Bio-Plus kaukę. Jei jūsų augintinio kailis yra kokybiškas ir nereikalauja papildomos apimties, idealus variantas yra BioJen kaukė.

 

Nuo sąvėlų

Viena pagrindinių parodomųjų šunų savininkų problemų yra sąvėlų susidarymas. Dėl to daug laiko ir pastangų reikia įdėti į tarpparodinę kailio priežiūrą. Geriausias būdas palaikyti puikią kailio būklę yra nuolatinis plaukų minkštinimas ir drėkinimas. Sausi plaukai greitai lūžta. Dėl to paruoškite mišinį, kuriame yra 50-100 ml aliejaus Biovit-Oil, pusė litro filtruoto vandens, 1 valgomasis šaukštas BioJen kaukės. Iš purškiamo butelio mišinį užpurkškite ant išmaudyto šuns plaukų (maždaug 50–100 ml). Tada išdžiovinkite ir iššukuokite kailį. Galima palaipsniui tepti džiovinamą dalį. Šis mišinys gerai išsilaiko.

Rekomenduojame ypatingą dėmesį skirti ReQual Styling-Art (antistatinė priežiūros priemonė). Styling-Art buvo sukurtas tam, kad kirpėjai galėtų pasiekti kelis rezultatus tik su vienu produktu. Jis struktūrizuoja, sutvirtina, prideda kailio apimties ir išlaiko kirpimo formą. Jis turi antistatinį poveikį ir neleidžia plaukui elektrintis. Styling-Art gali būti naudojamas visuose kirpimo etapuose.

  • Papurkškite ir įmasažuokite į kailį maudymo metu ar po jo, kad maitintų ir kondicionuotų. Po to kruopščiai nuskalaukite.
  • Kirpdami tiek žirklėmis, tiek kirpimo mašinėle, naudokite preparatą iš purškalo, kad suteiktumėte ir užfiksuotumėte norimą formą.
  • Džiovinimo metu taip pat rekomenduojama purkšti kailį, kad plaukai būtų apsaugoti nuo karšto plaukų džiovintuvo, efektyviai pašalinamos sąvėlos ir suteikiama apimties.

 

Kasdienė/kassavaitinė kailio priežiūra:

Exigent valomąjį šampūną rekomenduojame naudoti bent kas 6–8 savaites. Tada būsime tikri, kad kailyje nėra purvo ir kosmetikos likučių. Per didelis dulkių ir purvo kiekis sugadina kailio kokybę ir apsunkina šukavimą. Kassavaitiniam plovimui naudokite Nutri-Derm arba Vital-Prof šampūną, pagal poreikį. Kaip kondicionuojanti kaukė - BioJen.  Džiovindami, į pusę litro vandens papildomai įdėkite 1-3 šaukštus aliejaus Biovit-Oil,  purkškite ir džiovinkite. Tai padės jūsų šuniui iki kito maudymo išvengti sąvėlų ir išsaugoti puikų kailį.

Prižiūrint šunis su pakankamai ilgais, gražiais plaukais, nerekomenduojame šukuoti  sauso kailio, nes plaukas gali lengvai nulūžti. Purškiami ReQual kondicionieriai ( Setil, Bio Active ) yra puikūs kasdieniai kailio priežiūros produktai visoms veislėms.

 

Saulėtais mėnesiais rekomenduojama: Praskieskite maždaug 100 ml aliejaus Biovit-Oil su  pusė litro vandens purškimo butelyje ir naudokite šį purškiklį savaitės bėgyje arba kaip kaukę po maudymo. Purkšti ant kailio. Kompozicija maitina ir apsaugo plaukus.

 

Apleistam ir pažeistam kailiui

Kaip pirmąją gydomąją priemonę naudokite unikalų vaistinį aliejų Derm-Oil. Jo sudėtis yra daugelio metų tyrimų mūsų laboratorijose rezultatas, o nuskalavus aliejų, kaip šampūną naudokite Nutri-Derm, pridedant Biovit-Oil - 0,5 šaukšto.

 

Greito poveikio raminanti ir dezinfekuojanti priemonė  kailiui ir odai

Naudokite vieną naujausių reQual produktų Energizing. Jis švelniai dezinfekuoja odą ir palaiko ją sveiką ir elastingą. Efektyviai apsaugo nuo agresyvių priežiūros priemonių ar aplinkos faktorių, tokių kaip tarša, dulkės.

Naudojamas nualintam, sausam kailiui, lūžinėjančiam plaukui atgaivinti, struktūrai pagerinti.

Instrukcija naudojimui

Gali būti naudojamas prieš maudymą ant sauso kailio. Pagal poreikį gali būti skiedžiamas arba naudojamas neskiestas.

  • kaip skubios pagalbos priemonė kailio atgaivinimui ir nuraminimui po netinkamos priežiūros, neskiestas produktas švelniai paskirstomas ant viso gyvūno kūno, įsitikinant, kad pasiekė odą. Palikti ne mažiau kaip 10 minučių. Labai gerai nuskalauti ir maudyti gyvūną įprastinėmis priemonėmis.
  • kaip atgaivinanti ir restruktūrizuojanti priemonė kailiui: praskiesti su dviem dalimis šilto vandens. Švelniai paskirstyti ant kailio. Palikti 5-10 minučių, nuskalauti ir tęsti maudymą įprastinėmis reQual priemonėmis.

 

Greita pagalba išsausėjusiam, lūžinėjančiam kailiui

Hydro-Gel – emulsija, skirta giliai drėkinti, atkuria plaukų struktūrą, suteikia žvilgesio ir energijos augant.

Jau po pirmosios procedūros matomas gyvūno plaukų ir odos būklės pagerėjimas.

Naudojant  Hydro-Gel užtikrinama geresnė veikliųjų medžiagų, esančių reQual produktuose, kuriuos naudosite vėliau, absorbcija.

Naudojimo rekomendacijos

Koncentruota forma naudojama tose vietose, kur reikia intensyviai  auginti kailį arba pašalinti trapius negyvus plaukus.

Skiedžiamas šiltu vandeniu (1–4 šaukštai litre vandens) ir išmaudžius gyvūną, tepamas kaip kondicionierius. Tai leidžia lengvai ir greitai išdžiovinti ir formuoti kailį. Neleidžia plaukams susivelti ir susipainioti.

Norint atkurti ir palaikyti odos ir kailio sveikatą, būtina kiekvieną dieną  purkšti iš buteliuko  šiltu vandeniu praskiestą preparatą.

Įpiltas į šampūną (1 valgomasis šaukštas 100 ml šampūno) sustiprina bet kurio šampūno poveikį.

 

Ausų priežiūra

Oto Fluid - optimaliai ausies kanalo būklei palaikyti.

Naudojimo instrukcija:

Sudrėkinti vatos tamponą ar sterilų audinį tirpalu, švelniai ir kruopščiai valyti išorinę ausį ir ausies kanalą.

 

Akių priežiūra

Hydrocol-5 arba Hydrocol-3, kiek reikia į akies vidų ir išorę, apsaugai ir giliam išvalymui.