Dr. Jutta Ziegler (Austrija) :

 

Mano vardas reiškia "Prevencija ir švietimas!".

 Mano darbuotojai ir aš pati esame šunų ir/ar kačių savininkai ir, žinoma, atsinešame savo idėjas ir vizijas, norus ir patirtį, kad būtume autentiški kontaktiniai asmenys visais mūsų natūralaus maisto prekybos klausimais.

 

Mums būdinga:

 Mūsų pašarų gamyba pagal mūsų pačių receptus ir griežčiausius kriterijus

Mėsos supirkimas daugiausia iš regioninių ūkių

Pasirinktų produktų ekologiškas sertifikavimas

Nuolatinis mūsų komandos tobulėjimas

Dėl to dirbame šiandien ir žiūrime į ateitį.

 

Filosofija:

Jūsų gyvūno labui
Mūsų pagrindinis rūpestis yra sveika ir rūšiai tinkama mityba.

Dėl mūsų ilgametės patirties ir intensyvaus šėrimo pramoniniu būdu perdirbtais pašarais, kurie šiais laikais dažniausiai siūlomi mūsų gyvūnams, poveikio tyrimų, prevencija ir švietimas mums yra labai svarbūs.

 Jei gyvūnų savininkai žinotų, kokių cheminių priedų yra pramoniniu būdu perdirbtuose gatavuose pašaruose, pvz., ekstruziniuose sausuose pašaruose, ir kokių aukštos kokybės žaliavų nėra, jie nedelsdami juos utilizuotų.

Rūšiai tinkamam pašarui nereikia jokių cheminių priedų, tokių kaip skonio stiprikliai, atraktantai, konservantai, dažikliai, mineralai, sintetiniai vitaminai, be to, gyvūnai jį priima pagal skonį, nes jo sudėtis atitinka natūralų šunų ir kačių maistą.

 Kaip veterinarijos gydytoja, turinti ilgametę holistinę praktiką, man teko matyti daugybę šunų ir kačių kaip pacientų, kurių kančios ir ligos pirmiausia kyla dėl to, kad jie šeriami pramoniniu būdu perdirbtais ir kokybiškai prastesniais pašarais: nutukimas, alergijos, lėtinis viduriavimas, egzema, odos ligos. Taip pat ir vėžys, sąnarių ligos, diabetas bei širdies ir kraujagyslių ligos, deja, dažnai yra daugelio metų netinkamos mitybos priežastis.

Tik gerai pagrįsto išsilavinimo dėka daugelis šunų ir kačių savininkų išmoksta ir suvokia, kad tariamai subalansuotas aukščiausios kokybės maistas, parduodamas vartotojui su milijoniniais reklaminiais biudžetais ir blizgiose pakuotėse prekybos centruose ir naminių gyvūnėlių ėdalo prekybos tinkluose, jokiu būdu negali būti geras pasirinkimas.

 Todėl mes teikiame didelę reikšmę švietimui ir palaikymui, kai kalbame apie dažniausiai būtinus mitybos pokyčius, o be profesinės informacijos siūlome ir BARF papildus, būtinus subalansuotai mitybai.