Šampūnas KERAL-PROF

Plauko ir odos keratino struktūrai palaikyti šiurkščiam ir pusiau šiurkščiam kaliui. 

Savybės: plaukui suteikia žvilgesio ir apimties.

Poveikis:

Profesionalus maitinantis šampūnas. Pašalina purvą, veikia labai švelniai. Valo nepažeisdamas šiurkščios ar pusiau šiurkščios kalio tekstūros. Idealus produktas kalio paruošimui parodoms. Puikiai tinka trumpo plauko kailiui, tačiau naudingas ir ilgesniam plaukui. Sustiprina plaukų ir odos  keratino struktūrą, apsaugo nuo neigiamo aplinkos ar cheminių medžiagų poveikio.

  • Sudėtyje yra kruopščiai atrinktų paviršiaus – aktyvių medžiagų, išskirtų iš natūralių produktų, kas leidžia išvengti plauko silpnėjimo maudymo metu ir kartu stiprina plauko keratino struktūrą;
  • Sustiprintas Re Exentyal, leidžiančių plaukui greitai pasisavinti naudingas medžiagas ir išryškinti šiurkštaus kailio natūralų grožį ir spalvą;
  • Praturtintas kiaušinio albuminu ir Sacharinais, skirtais pašiurkštinti ir restruktūrizuoti kailį. Taip pat sudėtyje yra keratino, suteikiančio žvilgesio ir šilkinio kalio efektą. 

 

Indikacijos:

Didina plaukų apimtį tose kailio vietose kur reikalinga, bet tuo pačiu leidžia plauką formuoti ir  padaro jį sunkesnį kai reikia. Reguliarus produkto naudojimas puikiai maitina ir atgaivina kailį.

  • Atpalaiduoja gyvūno odą. Tai ypač svarbu jei gyvūnas yra dažnai maudomas ir šukuojamas bei kailis dažnai ilgai džiovinamas.
  • Po maudymo plaukas atrodo šiurkštus, stiprus ir turtingas natūralių riebalų.
  • Negadina plauko tekstūros.

 

Šiurkštaus ir pusiau šiurkštaus kailio šunų veislėms.

 

Pagrindinės aktyvios medžiagos: Keratinas,  Re Exentyal.

Prieš naudojimą gerai sukratyti, kad medžiagos pasiskirstytų vienodai.

 

Šampūnas yra koncentruotas. Skiedžiamas santykiu 1:9.

Iš 1 litro koncentrato gaunama 10 litrų profesionalaus šampūno.

 

Pakuotė: 1litras; 5litrai.

Įsigyti prekę