Drėgnas maistas

 

„Reico“ konservuotas maistas  „MaxidogVit®“

Kaip ir su visais kitais produktais, „Reico Vital-Systeme“kompanija, kurdama konservus, rėmėsi gamtos dėsniais. „MaxidogVit®“ drėgname maiste yra sudėta viskas, ko šunims reikia sveikam, pilnaverčiam ir subalansuotam gyvenimui: daug mėsos (69–74%), daržovių bei unikalaus dumblių mišinio, kuris gali neutralizuoti organizmo pH ir atkurti „mineralų balansą“.

„Reico Vital Systeme“ naudojamos žaliavos yra natūralios, saugios ir genetiškai nemodifikuotos. Be pridėtinio cukraus ir bandymų su gyvūnais. Nepakeičiami ir būtini vitaminai, mineralai ir mikroelementai daugiausia išsaugomi dėl šviežio ir švelnaus  paruošimo proceso. Vokiška kokybė su nuolatine gamybos kontrole.  Maitinimas „MaxidogVit®“ produktais suteikia šunims subalansuotą ir įvairiapusišką mitybą.

„MaxidogVit®“ yra 8 rūšių konservuotas maistas, ir dviejų rūšių dešros šunims (alergikams ir organizmo atstatymui po ligų).

Kad jūsų numylėtiniai gautų jį tinkamą, įvairių skonių ir visada  šviežią, „Reico“ jį supakavo po 200g, 400g ir 800g. Dešrų pakuotės po 600g ir 1800g.