Pusiau trumpo kailio priežiūra

Veislės

Dalmatinai, Labradoro retriveriai, Rotveileriai, Džeko Raselo terjerai, Mopsai

 

Šios kategorijos ( trumpo ir pusiau trumpo kailio) apima apie 70% visų veislių. Iš esmės tai yra lygiaplaukiai šunys, kurių sveikas kailis turėtų spindėti, o žmogaus akis turėtų atskirti kiekvieną plaukelį.

 

Paruošimas parodai

Naudokite Nutri-Derm šampūną. Šampūnu būtina šunį išmaudyti du kartus. Kaip kondicionierių naudokite kaukę Bio-Plus.

 

Klasikinė šuns maudymo schema

50 ml pasirinkto šampūno atskieskite su 450ml labai šilto vandens didesnės talpos inde, kad galėtumėte lengvai suplakti šampūną.

Tada panardinkite maudymui skirtą kempinę į indą, įsitikinkite, kad ji sugeria pakankamai šampūno, ir ištepkite su kempinėle visą šuns kūną. Kempinės dėka šampūno suvartosite mažiau, o rezultatas bus daug efektyvesnis. Tada nuskalaukite vandeniu.

Į likusį šampūną (maždaug 250 ml) įpilkite vieną šaukštą Bio-Plus kaukės ir gerai suplakite. Galite įpilti šiek tiek labai šilto vandens. Pakartokite procedūrą. Antrojo plovimo metu leiskite gyvūnui keletą minučių pastovėti su šia kauke, kad gautumėte geriausią efektą. Tada kruopščiai nuplaukite ir pradėkite džiovinti. Kaukę galima uždėti ir atskirai, po abiejų maudymų su šampūnais. Pasirinkite, kaip jums labiau patinka.

Jei nenaudojate plaukų džiovintuvo, įsitikinkite, kad namuose nėra skersvėjo.

Parodos dieną rekomenduojame lengvai papurkšti blizgesio Luxol.  Po to ant delnų uždėti nedaug  skysto šilko Re-Silk ir nuglostyti kailiuką rankomis.

Rekomenduojame šampūną Exigent naudoti bent kas 6–8 savaites. Tada galime būti tikri, kad kailyje nėra nešvarumų ar kosmetikos likučių. Dėl ko šio kailio tipo šunų plaukas ir būna matinis ir be blizgesio.

Šios grupės veislėms, tokioms kaip rotveileris ar Labradoro Retriveris, šampūną Keral-Prof ir BioJen kaukę galima sėkmingai naudoti ruošiant augintinius parodoms.

 

Balto kailio priežiūra:

Nutri-Derm šampūnas, Riflex-Prof šampūnas, Bio-Plus kaukė.  Maudymo procedūra yra tokia pati, kaip aprašyta aukščiau, tačiau kaip antrasis šampūnas naudojamas Riflex-Prof.

 

Kasdienė/kassavaitinė priežiūra:

Maudymui naudokite Nutri-Derm šampūną su vienu šaukštu Derm-Oil.

 

Daugelis šios kategorijos veislių nėra maudomos kas savaitę. Tokiu atveju naudokite Phyto-Self sausą šampūną (nuskalauti nereikia). Užtepkite ant sauso kailio. Šampūną lengva naudoti, nereikia specialaus džiovinimo ir skalavimo. Optiškai padidina visų natūralių spalvų ryškumą, suteikia intensyvų blizgesį.

 

Apleistam ir pažeistam kailiui

Kaip pirmąją gydomąją priemonę naudokite unikalų vaistinį aliejų Derm-Oil. Jo sudėtis yra daugelio metų tyrimų mūsų laboratorijose rezultatas, o nuskalavus aliejų, kaip šampūną naudokite Nutri-Derm, pridedant Biovit-Oil - 0,5 šaukšto.

 

Greito poveikio raminanti ir dezinfekuojanti priemonė  kailiui ir odai

Naudokite vieną naujausių reQual produktų Energizing. Jis švelniai dezinfekuoja odą ir palaiko ją sveiką ir elastingą. Efektyviai apsaugo nuo agresyvių priežiūros priemonių ar aplinkos faktorių, tokių kaip tarša, dulkės.

Naudojamas nualintam, sausam kailiui, lūžinėjančiam plaukui atgaivinti, struktūrai

pagerinti.

 

Instrukcija naudojimui

Gali būti naudojamas prieš maudymą ant sauso kailio. Pagal poreikį gali būti

skiedžiamas arba naudojamas neskiestas.

  • kaip skubios pagalbos priemonė kailio atgaivinimui ir nuraminimui po netinkamos priežiūros, neskiestas produktas švelniai paskirstomas ant viso gyvūno kūno, įsitikinant, kad pasiekė odą. Palikti ne mažiau kaip 10 minučių. Labai gerai nuskalauti ir maudyti gyvūną įprastinėmis priemonėmis.
  • kaip atgaivinanti ir restruktūrizuojanti priemonė kailiui: praskiesti su dviem dalimis šilto vandens. Švelniai paskirstyti ant kailio. Palikti 5-10 minučių, nuskalauti ir tęsti maudymą įprastinėmis reQual priemonėmis.

 

Greita pagalba išsausėjusiam, lūžinėjančiam kailiui

Hydro-Gel – emulsija, skirta giliai drėkinti, atkuria plaukų struktūrą, suteikia žvilgesio ir energijos augant.

Jau po pirmosios procedūros matomas gyvūno plaukų ir odos būklės pagerėjimas.

Naudojant  Hydro-Gel užtikrinama geresnė veikliųjų medžiagų, esančių reQual produktuose, kuriuos naudosite vėliau, absorbcija.

Naudojimo rekomendacijos

Koncentruota forma naudojama tose vietose, kur reikia intensyviai  auginti kailį arba pašalinti trapius negyvus plaukus.

Skiedžiamas šiltu vandeniu (1–4 šaukštai litre vandens) ir išmaudžius gyvūną, tepamas kaip kondicionierius. Tai leidžia lengvai ir greitai išdžiovinti ir formuoti kailį. Neleidžia plaukams susivelti ir susipainioti.

Norint atkurti ir palaikyti odos ir kailio sveikatą, būtina kiekvieną dieną  purkšti iš buteliuko  šiltu vandeniu praskiestą preparatą.

Įpiltas į šampūną (1 valgomasis šaukštas 100 ml šampūno) sustiprina bet kurio šampūno poveikį.

 

Ausų priežiūra

Oto Fluid - optimaliai ausies kanalo būklei palaikyti.

Naudojimo instrukcija:

Sudrėkinti vatos tamponą ar sterilų audinį tirpalu, švelniai ir kruopščiai valyti išorinę ausį ir ausies kanalą.

 

Akių priežiūra

Hydrocol-5 arba Hydrocol-3, kiek reikia į akies vidų ir išorę, apsaugai ir giliam išvalymui.