„ReQual “– tai garsus aukštos kokybės prekės ženklas

Kosmetika ReQual pagaminta KOMIS srl laboratorijoje, kuri gamina kosmetiką daugiau nei keturiasdešimt metų ir daugiau nei dvidešimt metų specializuojasi  kosmetikos gyvūnams srityje.  „ReQual“ tai profesionalumas, moderniausios technologijos, griežta ekspertizė ir lyderystė  visoje Europoje.

 

Ši sėkmė atėjo ne atsitiktinai. Kruopštūs ir rimti tyrimai, kuriuos ji skiria kiekvienam naujam produktui prieš pateikiant jį į rinką. Veiksmingose ​​laboratorijose patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai nuolat ieško originalių produktų, kad patenkintų naujus rinkos poreikius ir apsaugotų gyvūnų bei grumerių sveikatą.

 

Šiuo metu laboratorijos  techninis personalas, kurį sudaro chemikai, biologai, farmacijos specialistai, bendradarbiaudami su veterinarijos ekspertais, tęsia tyrimus, siekdami nuolat gerinti naujomis žaliavomis ir moderniausiomis technologijomis pagrįstų produktų kokybę.

 

Žaliavos ir gamyba parenkama griežtai taikant geros gamybos praktiką (GMP), kurią Europos Sąjunga nustato žmonių kosmetikai.

 

Puiki, daugelį metų įgyta patirtis tiriant ir gaminant kosmetiką gyvūnams, leidžia pristatyti profesionalią „ReQual“ liniją. Jai būdingi nuolatiniai geriausių ir tinkamiausių žaliavų bei technologijų tyrimai ir atranka, kurią vykdo jos specialistai, kad sukurtų pažangiausias kompozicijas. Produktų linijos atitinka visus specialistų poreikius ir reikalavimus.

 

„ReQual“ mokslinis ir techninis personalas yra visada prieinamas kirpėjų ir veisėjų pasauliui, kad paaiškintų jiems kosmetikos subtilybes tiek cheminiu, tiek techniniu požiūriu. Šiuolaikinės technologijos įgalina greitai ir efektyviai bendrauti su klientais.

Taip gimsta komentarai, pastabos, pasiūlymai ir naujos idėjos, kurios didina „ReQual“ gamintojų ir jų kljentų žinias, patirtį ir profesionalumą.

 

Todėl REQUAL siūlo viską, ko reikia kirpėjams, veisėjams, šunų bei kačių mylėtojams ir visiems norintiems tobulinti savo žinias ir profesionalumą.

„ReQual“ – verta rinktis!