Šiurkštaus kailio su tankiu poplaukiu priežiūra

Veislės:

Akita Inu, Aliaskos malamutas, Čiau čiau, Špicas, Pomeranas, Samojedas, Sibiro haskis, Shiba Inu, Pekinas ir kitos panašaus plauko tipo veislės

 

Šios kategorijos veislės turi turėti tankų apatinį poplaukį su ilgesniais išoriniais plaukais. Kailis turi atrodyti natūraliai. Pagal kailį tai yra viena iš sunkiausių šunų kategorijų. Daugelis šeimininkų mano, kad uždėjimas ant kailio įvairių miltelių, tame tarpe ir talko miltelių yra tinkamas kailio paruošimas parodai. Kiti taip pat klaidingai mano, kad kai kurių iš šių veislių apskritai nereikia maudyti arba labai retai. Teisėjų požiūriu tai yra dažna klaida. Tai, kad reikia vertinti nešvarų kailį, pilną miltelių ir panašiai, yra viena labiausiai varginančių ir nemalonių teisėjų darbo akimirkų.

 

Paruošimas parodai:

Priklausomai nuo kailio būklės, naudokite Vital-Prof šampūną arba Keral-Prof šampūną. Šampūnu būtina šunį išmaudyti du kartus. Kaip kondicionierių naudokite kaukę Bio-Plus.

 

Klasikinė šuns maudymo schema

50 ml pasirinkto šampūno atskieskite su 450ml labai šilto vandens didesnės talpos inde, kad galėtumėte lengvai suplakti šampūną.

Tada panardinkite maudymui skirtą kempinę į indą, įsitikinkite, kad ji sugeria pakankamai šampūno, ir ištepkite su kempinėle visą šuns kūną. Kempinės dėka šampūno suvartosite mažiau, o rezultatas bus daug efektyvesnis. Tada nuskalaukite vandeniu.

Į likusį šampūną (maždaug 250 ml) įpilkite vieną šaukštą Bio-Plus kaukės ir gerai suplakite. Galite įpilti šiek tiek labai šilto vandens. Pakartokite procedūrą. Antrojo plovimo metu leiskite gyvūnui keletą minučių pastovėti su šia kauke, kad gautumėte geriausią efektą. Tada kruopščiai nuplaukite ir pradėkite džiovinti. Kaukę galima uždėti ir atskirai, po abiejų maudymų su šampūnais. Pasirinkite, kaip jums labiau patinka.  

 

Daugeliui šios grupės šunų idealus antras šampūnas parodiniams šunims yra Keral-Prof. Tokiu atveju atskieskite mažesnį kiekį pirmojo šampūno ir panaudokite jį visą per pirmąjį plovimą.

 

Viena iš šios kategorijos problemų yra nepakankama kailio apimtis. Bio-Plus kaukė yra puikus kondicionierius, suteikiantis ne tik momentinių rezultatų, bet ir papildomos apimties.

Galutiniam paruošimui po maudymo, džiovinimo metu galima daug variantų. Galimybių yra daug ir jos visos priklauso nuo konkretaus gyvūno kailio būklės.

  • vienas iš jų – po maudymo šampūnais, uždėkite nedidelį kiekį kondicionieriaus Bio Active ( Namų linija ) ir nenuskalavus jo, pradėkite džiovinti. Galite jį naudoti prieš einant į parodinį ringą.
  • Antrasis variantas - norint gauti papildomą kailio apimtį, galite naudoti kondicionierių Invol. Lengvai užpurkškite ant kailio 15–20 cm atstumu ir iššukuokite.
  • Trečias variantas - džiovinant purkšti Styling-Art.

Styling-Art buvo sukurtas tam, kad kirpėjai galėtų pasiekti  kelis rezultatus tik su vienu produktu. Jis struktūrizuoja, sutvirtina, prideda kailio apimties ir išlaiko kirpimo formą. Jis turi antistatinį poveikį ir neleidžia plaukui elektrintis. Styling-Art gali būti naudojamas visuose kirpimo etapuose.

  • Papurškite ir įmasažuokite į kailį maudymo metu ar po jo, kad maitintų ir kondicionuotų. Po to kruopščiai nuskalaukite.
  • Kirpdami tiek žirklėmis, tiek kirpimo mašinėle, naudokite preparatą iš purškalo, kad suteiktumėte ir užfiksuotumėte norimą formą.
  • Džiovinimo metu taip pat rekomenduojama purkšti kailį, kad plaukai būtų apsaugoti nuo karšto plaukų džiovintuvo, efektyviai pašalinamos sąvėlos ir suteikiama apimties.

 

Balto kailio priežiūra:

Keral-Prof šampūnas, Riflex-Prof šampūnas, Bio-Plus kaukė.

Maudymo procedūra yra tokia pati, kaip aprašyta aukščiau, tačiau kaip antrasis šampūnas naudojamas Riflex-Prof.

 

Kasdienė/kassavaitinė kailio priežiūra

Rekomenduojame naudoti šampūną Prof-Inn arba Exigent, o kondicionierių BioJen kartu su Derm-Oil (2-3 šaukštai). 

Labai naudinga kailį po maudymo, delnais ištepti su skystu šilku Re-Silk. Tai padeda atstatyti plaukų elastingumą ir išvengti plaukų lūžinėjimo.

Jei negalite maudyti  šuns kas savaitę, patariama naudoti Phyto-Self šampūną, kurio nereikia nuskalauti. Užtepti ant sauso kailio. Optiškai padidina visų natūralių spalvų ryškumą, suteikia intensyvų blizgesį.

 

Kasdien šukuojant kailį, nerekomenduojame šukuoti jo sauso, nes plaukas lengvai gali nulūžti. Purškiami ReQual kondicionieriai, kurių nereikia nuskalauti (Setil, Bio Active)  yra puikūs kasdieniai priežiūros produktai.

Saulėtais mėnesiais rekomenduojama: Praskieskite maždaug 50–100 ml Biovit-Oil su vandeniu pusės litro purškimo butelyje ir naudokite šį purškiklį savaitės bėgyje arba kaip kaukę po maudymo. Purkšti ant kailio. Kompozicija maitina ir apsaugo plaukus.

 

 Apleistam ir pažeistam kailiui

Kaip pirmąją gydomąją priemonę naudokite unikalų vaistinį aliejų Derm-Oil. Jo sudėtis yra daugelio metų tyrimų mūsų laboratorijose rezultatas, o nuskalavus aliejų, kaip šampūną naudokite Nutri-Derm, pridedant Biovit-Oil - 0,5 šaukšto.

 

Greito poveikio raminanti ir dezinfekuojanti priemonė  kailiui ir odai

Naudokite vieną naujausių reQual produktų Energizing. Jis švelniai dezinfekuoja odą ir palaiko ją sveiką ir elastingą. Efektyviai apsaugo nuo agresyvių priežiūros priemonių ar aplinkos faktorių, tokių kaip tarša, dulkės.

Naudojamas nualintam, sausam kailiui, lūžinėjančiam plaukui atgaivinti, struktūrai pagerinti.

Instrukcija naudojimui

Gali būti naudojamas prieš maudymą ant sauso kailio. Pagal poreikį gali būti skiedžiamas arba naudojamas neskiestas.

  • kaip skubios pagalbos priemonė kailio atgaivinimui ir nuraminimui po netinkamos priežiūros, neskiestas produktas švelniai paskirstomas ant viso gyvūno kūno, įsitikinant, kad pasiekė odą. Palikti ne mažiau kaip 10 minučių. Labai gerai nuskalauti ir maudyti gyvūną įprastinėmis priemonėmis.
  • kaip atgaivinanti ir restruktūrizuojanti priemonė kailiui: praskiesti su dviem dalimis šilto vandens. Švelniai paskirstyti ant kailio. Palikti 5-10 minučių, nuskalauti ir tęsti maudymą įprastinėmis reQual priemonėmis.

 

Greita pagalba išsausėjusiam, lūžinėjančiam kailiui

Hydro-Gel – emulsija, skirta giliai drėkinti, atkuria plaukų struktūrą, suteikia žvilgesio ir energijos augant.

Jau po pirmosios procedūros matomas gyvūno plaukų ir odos būklės pagerėjimas.

Naudojant  Hydro-Gel užtikrinama geresnė veikliųjų medžiagų, esančių reQual produktuose, kuriuos naudosite vėliau, absorbcija.

Naudojimo rekomendacijos

Koncentruota forma naudojama tose vietose, kur reikia intensyviai  auginti kailį arba pašalinti trapius negyvus plaukus.

Skiedžiamas šiltu vandeniu (1–4 šaukštai litre vandens) ir išmaudžius gyvūną, tepamas kaip kondicionierius. Tai leidžia lengvai ir greitai išdžiovinti ir formuoti kailį. Neleidžia plaukams susivelti ir susipainioti.

Norint atkurti ir palaikyti odos ir kailio sveikatą, būtina kiekvieną dieną  purkšti iš buteliuko  šiltu vandeniu praskiestą preparatą.

Įpiltas į šampūną (1 valgomasis šaukštas 100 ml šampūno) sustiprina bet kurio šampūno poveikį.

 

Ausų priežiūra

Oto Fluid - optimaliai ausies kanalo būklei palaikyti.

Naudojimo instrukcija:

Sudrėkinti vatos tamponą ar sterilų audinį tirpalu, švelniai ir kruopščiai valyti išorinę ausį ir ausies kanalą.

 

Akių priežiūra

Hydrocol-5 arba Hydrocol-3, kiek reikia į akies vidų ir išorę, apsaugai ir giliam išvalymui.