„Reico Vital-Systeme“ kompanija  yra pasaulinė rinkos lyderė, kuri gamina  rūšiai  tinkamą, mineralais subalansuotą gyvūnų  maistą ir papildus.

Mineralai yra viena iš pagrindinių gyvų ląstelių sudedamųjų dalių. Kiekvienam gyvam organizmui, kad jis galėtų egzistuoti, reikia 106 skirtingų mineralų.

Be aukštų perdirbimo ir žaliavų standartų, „Reico Vital-Systeme“ yra vienintelis gamintojas pasaulyje, turintis unikalų dumblių mišinį „mineralų balansas“, kuris suteikia kūnui  visus 106 mineralus.

„Reico Vital-Systeme“ kompanijos tikslas: GYVENIMAS MINERALŲ PUSIAUSVYROJE

sveikas dirvožemis - sveiki augalai - sveiki gyvūnai - sveikas žmogus

 

 

 

Kompaniją „Reico-Vital Systeme“ 1992 metais Vokietijoje įkūrė veterinarijos gydytojas Konradas Reiberis, turintis beveik 40 metų praktinę patirtį bei panaudojęs mokslinių tyrimų metu įgytas žinias.

Visi produktai gaminami tik iš maistui skirtų, natūralių ir nemodifikuotų žaliavų. Siekiant optimaliai išsaugoti baltymus, vitaminus ir maistines medžiagas, naudojami tik švieži vokiškos kokybės ingredientai, naudojant šalto spaudimo ir šalto formavimo gamybos būdą. Dėl šio švelnaus gamybos proceso, visi aukštos kokybės ingredientai išlieka nepakitę.

 

Mes džiaugiamės, kad nuo 2019 metų, esame oficialūs ir sertifikuoti šios kompanijos partneriai ir galime savo žiniomis prisidėti prie jūsų augintinių sveiko ir ilgo gyvenimo. Mūsų komandos nariai mokėsi ir sėmėsi patirties Vokietijoje, iš paties kompanijos įkūrėjo ir vadovo Konrado Reiberio. Visus produktus galima užsisakyti į Lietuvą tiesiogiai iš gamintojo.

„Reico Vital-Systeme“ kompanija pastoviai palaiko ryšį su savo klientais, nuolat tobulėja  ir suteikia galimybę visiems naminių gyvūnėlių savininkams šerti savo augintinius atsakingai ir kokybiškai.