Pusiau šiurkštaus su ilgu plauku, kailio priežiūra

Veislės:

Australijos aviganis, Borderkolis, Rusų kurtas, Kavalieriaus Karaliaus Karolio  spanielis, Amerikiečių kokerspanielis, Anglų kokerspanielis, Ilgaplaukis taksas, Japonų chinas, Papiljonas, Saluki, Auksaspalvis retriveris, Anglų seteris, Airių seteris, Lygiaplaukis retriveris ir kitos veislės turinčios panašų kailio tipą.

 

Dauguma šios kategorijos veislių turi vidutinį plauką ant kūno ir puošnų ilgą plauką ant kojų, pilvo,  uodegos.

 

Paruošimas parodai  

Priklausomai nuo kailio būklės, naudokite Vital-Prof  arba Keral-Prof šampūną. Šampūnu būtina šunį maudyti du kartus. Kaip kondicionierių naudoti kaukę BioJen arba kaukę Bio-Plus.

 

Klasikinė šuns maudymo schema

50 ml pasirinkto šampūno atskieskite su 450ml labai šilto vandens didesnės talpos inde, kad galėtumėte lengvai suplakti šampūną.

Tada panardinkite maudymui skirtą kempinę į indą, įsitikinkite, kad ji sugeria pakankamai šampūno, ir ištepkite su kempinėle visą šuns kūną. Kempinės dėka šampūno suvartosite mažiau, o rezultatas bus daug efektyvesnis. Tada nuskalaukite vandeniu.

Į likusį šampūną (maždaug 250 ml) įpilkite vieną šaukštą pasirinktos kaukės ir gerai suplakite. Galite įpilti šiek tiek labai šilto vandens. Pakartokite procedūrą. Antrojo plovimo metu leiskite gyvūnui keletą minučių pastovėti su šia kauke, kad gautumėte geriausią efektą. Tada kruopščiai nuplaukite ir pradėkite džiovinti. Kaukę galima uždėti ir atskirai, po abiejų maudymų su šampūnais. Pasirinkite, kaip jums labiau patinka.

Daugelį šios grupės šunų ruošiant parodai idealiai tinka antru šampūnu naudoti Keral-Prof.

Viena iš šios kategorijos problemų yra nepakankama kailio apimtis.  Bio-Plus kaukė yra puikus kondicionierius, suteiksiantis ne tik momentinių rezultatų, bet ir papildomos apimties. Be to, jei norite dar papildomo tūrio, naudokite kondicionierių Invol. Švelniai užpurkškite ant kailio ir išdžiovinkite.

 

Balto kailio priežiūra/derm-oil

Vital-Prof šampūnas, Riflex-Prof šampūnas, Bio-Plus arba BioJen kaukė. Maudymo schema tokia pati, tik kaip antras šampūnas naudojamas Riflex-Prof. Į Riflex-Prof šampūną įdeti 1-2 arbatinius šaukštelius Biochrom kaukės ir gerai išplakti, kad kailis taptų sniego baltumo.

 

Kasdienė/kassavaitinė kailio priežiūra

Rekomenduojame naudoti šampūną Prof-Inn arba Exigent, o kondicionierių BioJen.  Taikykite klasikinę gyvūno maudymo schemą, tačiau džiovindami papildomai pridėkite kompoziciją iš buteliuko su purškalu, kuriame yra 5–10 šaukštų Biovit-Oil aliejaus ir 1/2 litro filtruoto vandens. Tai padės išvengti sąvėlų tarp maudymų.

Kasdien šukuojant kailį, nerekomenduojame šukuoti jo sauso, nes plaukas lengvai gali nulūžti. Purškiami „ReQual“ kondicionieriai, kurių nereikia nuskalauti ( Setil, Bio Active )  yra puikūs kasdieniai priežiūros produktai.

 

Apleistam ir pažeistam kailiui

Kaip pirmąją gydomąją priemonę naudokite unikalų vaistinį aliejų Derm-Oil. Jo sudėtis yra daugelio metų tyrimų mūsų laboratorijose rezultatas, o nuskalavus aliejų, kaip šampūną naudokite Nutri-Derm, pridedant Biovit-Oil - 0,5 šaukšto.

 

 

Greito poveikio raminanti ir dezinfekuojanti priemonė  kailiui ir odai

Naudokite vieną naujausių reQual produktų Energizing. Jis švelniai dezinfekuoja odą ir palaiko ją sveiką ir elastingą. Efektyviai apsaugo nuo agresyvių priežiūros priemonių ar aplinkos faktorių, tokių kaip tarša, dulkės.

Naudojamas nualintam, sausam kailiui, lūžinėjančiam plaukui atgaivinti, struktūrai pagerinti.

Instrukcija naudojimui

Gali būti naudojamas prieš maudymą ant sauso kailio. Pagal poreikį gali būti skiedžiamas arba naudojamas neskiestas.

  • kaip skubios pagalbos priemonė kailio atgaivinimui ir nuraminimui po netinkamos priežiūros, neskiestas produktas švelniai paskirstomas ant viso gyvūno kūno, įsitikinant, kad pasiekė odą. Palikti ne mažiau kaip 10 minučių. Labai gerai nuskalauti ir maudyti gyvūną įprastinėmis priemonėmis.
  • kaip atgaivinanti ir restruktūrizuojanti priemonė kailiui: praskiesti su dviem dalimis šilto vandens. Švelniai paskirstyti ant kailio. Palikti 5-10 minučių, nuskalauti ir tęsti maudymą įprastinėmis reQual priemonėmis.

 

Greita pagalba išsausėjusiam, lūžinėjančiam kailiui

Hydro-Gel – emulsija, skirta giliai drėkinti, atkuria plaukų struktūrą, suteikia žvilgesio ir energijos augant.

Jau po pirmosios procedūros matomas gyvūno plaukų ir odos būklės pagerėjimas.

Naudojant  Hydro-Gel užtikrinama geresnė veikliųjų medžiagų, esančių reQual produktuose, kuriuos naudosite vėliau, absorbcija.

Naudojimo rekomendacijos

Koncentruota forma naudojama tose vietose, kur reikia intensyviai  auginti kailį arba pašalinti trapius negyvus plaukus.

Skiedžiamas šiltu vandeniu (1–4 šaukštai litre vandens) ir išmaudžius gyvūną, tepamas kaip kondicionierius. Tai leidžia lengvai ir greitai išdžiovinti ir formuoti kailį. Neleidžia plaukams susivelti ir susipainioti.

Norint atkurti ir palaikyti odos ir kailio sveikatą, būtina kiekvieną dieną  purkšti iš buteliuko  šiltu vandeniu praskiestą preparatą.

Įpiltas į šampūną (1 valgomasis šaukštas 100 ml šampūno) sustiprina bet kurio šampūno poveikį.

 

Ausų priežiūra

Oto Fluid - optimaliai ausies kanalo būklei palaikyti.

Naudojimo instrukcija:

Sudrėkinti vatos tamponą ar sterilų audinį tirpalu, švelniai ir kruopščiai valyti išorinę ausį ir ausies kanalą.

 

Akių priežiūra

Hydrocol-5 arba Hydrocol-3, kiek reikia į akies vidų ir išorę, apsaugai ir giliam išvalymui.